Čerpadla a systémy k výrobě kosmetických produktů

LEWA dodává ideální čerpadla a systémy pro firmy zabývající se výstavbou výrobních závodů a výrobců specializujících se na kosmetické produkty. Naše produkty využijete jak k dopravě a dávkování, tak při samotném zpracování surovin. V úvahu bereme dávkové i kontinuální zpracování (např. dokončení hlavní dávky).

Dodáváme špičková čerpadla a zakázkové systémy do těchto aplikací po celém světě. Kompletní servis z jednoho zdroje: od konzultací po uvedení do provozu.

Kosmetika
Precizní výsledky a vysoká kvalita s řešeními LEWA

Procesy s přísnými požadavky na kvalitu a hygienu, například GMP nebo výroba kosmetických produktů bez použití konzervantů, vyžadují to správné vybavení. Pomůžeme Vám při výběru a návrhu hygienických komponent a systémů k výrobě kosmetických produktů.

Vytváříme systémy na základě Vašich požadavků a vyvíjíme zakázková, integrovaná, účinná a prověřená řešení, navržená pro dlouhodobou, kontinuální výrobu Vašich kosmetických produktů. Spoléháme se přitom na naši mnohaletou zkušenost v práci s nejrůznějšími kapalinami a materiály a využíváme svých odborných znalostí v oblasti procesních a řídicích technologií.

LEWA metering system for the cosmetics industry

Čerpadla a systémy LEWA k výrobě kosmetických produktů

Naši odborníci Vám rádi poradí a pomohou a ve spolupráci s Vámi vyvinou individuální řešení systémů a zařízení k výrobě kosmetických produktů. Spolehnout se můžete na naše dlouholeté zkušenosti z různých průmyslových procesů.

Typické využití systémů LEWAPříklady procesů
DopravaTransport reologicky náročných kapalin (např. detergentů), ale také jednoduchá doprava
DávkováníPřidávání detergentů, barviv apod.
Míchání/disperze/homogenizaceProporcionální mísení surovin a aktivních látek, výroba emulzí a dokončení finálních produktů
PlněníPřesné plnění nádob
TemperováníOptimalizovaná procedura pro kontinuální procesy (např. s využitím rekuperace tepla)

Naše čerpadla a systémy k výrobě kosmetických produktů se používají v celé řadě procesů.

Typické suroviny, které dopravujeme,
dávkujeme a zpracováváme
Příklady finálních produktů
Rozpouštědla (Aqua), detergentyPleťová voda
Lipidové složky, vyživující přísadyProdukty péče o pleť
Oxidy titanuProdukty zubní a ústní hygieny
BarvivaProdukty péče o vlasy
UV filtryKosmetické produkty se zvláštním efektem,
např. opalovací krémy
Parfémovaný olejParfémy a toaletní vody
Detergenty, hydratační složkyProdukty na holení
Plnidla, zahušťovačeDekorativní kosmetika, produkty péče o tělo

Přehled výhod

Minimalizace neproduktivních časů

Naše systémy jsou extrémně spolehlivé a nenáročné na údržbu. Z výrobního času tak vytěžíte maximum a vyhnete se nákladným odstávkám.

Kontinuální procesy

Na odbornost a know-how firmy LEWA se můžete spolehnout. Rádi vám pomůžeme při přechodu od dávkových na kontinuální procesy. Přispějeme tak ke zvýšení vaší produktivity.

Hospodárná řešení

Od firmy LEWA vždy dostanete hospodárná čerpadla, systémy a jednotky s minimální spotřebou energie, vysokou účinností, nenákladnou údržbou a dlouhou životností.

Flexibilní aplikace

Vysoká provozní variabilita v aspektech tlak, teplota, průtok a vlastnosti kapaliny spolu s vysokou přesností měření umožňují nasazení do širokého spektra aplikací.

Pilotní závod k optimalizaci procesů

Spolehnout se můžete na více než 60 let zkušeností s konstrukcí vybavení a systémů: ve spolupráci s vámi vyvíjíme pilotní závod, v němž optimalizujeme vaše procesy a postupy.

Snadné čištění

Velkou výhodou pro farmaceutický a potravinářský průmysl je, že lze naše systémy rychle a snadno vyčistit čisticími přípravky nebo horkou párou.

Mezinárodní normy

Čerpadla, systémy a jednotky LEWA splňují požadavky hlavních mezinárodních norem, jako jsou DVGW G280, WHG, PED, ISO 9001, ASME, ATEX a TA-Luft. Své normy si však můžete pochopitelně definovat také sami.

Kompletní dokumentace

Získejte podpůrné dokumenty a certifikáty, včetně pokynů k provozu a podrobností o konstrukci a testování v různých jazycích.

Údržba a servis

Ať údržba, náhradní díly, nebo opravy – naši servisní technici jsou dobře vyškoleni a působí po celém světě. Garantujeme vám tak rychlou reakci a bezproblémový provoz.

Produkty

Membránové dávkovací čerpadlo LEWA ecoflow

LEWA ecoflow diaphragm metering pump

Membránové dávkovací čerpadlo ecoflow® od společnosti LEWA je skutečně univerzálním prostředkem pro dávkování a směšování a lze jej používat ve všech průmyslových oborech.

Čerpadla LEWA ecoflow pro sanitární/hygienické systémy

LEWA ecoflow sanitary food pump

Membránové dávkovací čerpadlo ecoflow® pro sanitární/hygienické systémy jsou ideální pro potravinářské a farmaceutické produkty.

LEWA ecosmart

LEWA ecosmart the smart metering pump

Membránové dávkovací čerpadlo LEWA ecosmart® je levné dávkovací čerpadlo pro různé aplikace, které lze pohodlně a rychle objednat prostřednictvím online obchodu.

Membránové dávkovací čerpadlo LEWA ecodos

LEWA ecodos mechanical diaphragm pump

Mechanické membránové dávkovací čerpadlo ecodos® od společnosti LEWA je vhodné pro všechny úkoly čerpání a dávkování v nízkotlakém rozsahu.

Čerpadla LEWA ecodos pro sanitární/hygienické systémy

LEWA ecodos food pump

Membránové dávkovací čerpadlo LEWA ecodos® pro sanitární/hygienické systémy jsou ideální pro potravinářské a farmaceutické produkty v nízkotlakém rozsahu.

Membránová dávkovací čerpadla LEWA intellidrive

LEWA intellidrive diaphragm metering pump

Servomotorem ovládaná membránová dávkovací čerpadla můžete použít pro přesné dávkování a směšování kapalin v dávkovacích strojích a systémech.

Mikrodávkovací čerpadla LEWA M

LEWA micrometering pump M

Mikrodávkovací čerpadla LEWA řady M jsou vhodná pro nejmenší průtoky, které se používají v laboratořích a výzkumných institucích.

Procesní čerpadlo LEWA triplex

LEWA triplex high pressure pump for process engineering

LEWA triplex je nejkompaktnějším procesním čerpadlem určeným pro vysokotlaké procesy ve všech průmyslových oborech. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme!

Čerpadlo s rotačním pístem Pomac

Pomac rotary lobe pump PLP

Flexibilní čerpadla pro hygienické standardní aplikace až po komplexní sterilní aplikace s ředěnou kapalinou, viskózní média a média citlivá na smyk. Hygienické čerpadlo s rotačními písty (rotační objemové čerpadlo).

Dvoušnekové čerpadlo Pomac PDSP

Pomac Schraubenspindelpumpe

Dvoušnekové čerpadlo Pomac je ideálním řešením pro hygienické zpracování potravin, kosmetiky a farmaceutických výrobků. Zde se dozvíte více!

Odstředivé čerpadlo Pomac

Pomac centrifugal pump

Odstředivá čerpadla Pomac z nerezové oceli, jež jsou určena pro média s nízkými hodnotami viskozity, vynikají díky svým optimálním hydraulickým vlastnostem, jedinečným modulárním provedením a také díky četným možnostem dostupným v oblasti hřídelových těsnění. Technologie: Hygienické odstředivé čerpadlo z nerezové oceli

HMD Kontro

HMD Kontro centrifugal pump

Bezucpávková čerpadla s magnetickým pohonem HMD Kontro. Bezucpávková čerpadla s permanentním magnetickým pohonem HMD Kontro nabízejí výjimečný užitek při manipulaci s toxickými, agresivními, hořlavými, nebezpečnými a finančně nákladnými kapalinami.

Sundyne

Sundyne process pumps

Sundyne a Sunflo Vysokootáčková čerpadla a kompresory Čerpadla pro vysoké zatížení Sundyne, podle norem ISO-13709, API-610 (OH5, OH6), a čerpadla Sunflo jsou dokonalým řešením pro vysoké výtlačné výšky a nízké průtoky.

Wernert

Wernert centrifugal pumps

Horizontální a vertikální plastem vyložená odstředivá čerpadla Wernert Plastem vyložená čerpadla pro vysoké zatížení Wernert pro korozivní, agresivní, toxické a abrazivní kapaliny. Agresivní, abrazivní nebo toxické kapaliny – společnost Wernert nabízí vhodná odstředivá čerpadla vyrobená z nekovových materiálů, například UHMW-PE, PVDF nebo PTFE.

Standardní pneumaticky ovládané čerpadlo Wilden

Wilden air operated diaphragm pump

Jako vynálezce pneumaticky ovládaných čerpadel s dvojitou membránou společnost Wilden Pump & Engineering Co. představila své první čerpadlo tohoto typu již v roce 1955. Stlačeným vzduchem poháněné objemové čerpadlo s dvojitou membránou

Wilden sanitary/hygienic

Wilden Sanitary/Hygienic Druckluftpumpen vom Vertriebspartner Nummer Eins in Deutschland. Wir beraten Sie gerne.

Specifické výrobní jednotky zákazníků

LEWA metering and mixing system

Společnost LEWA vyvíjí kompletní systémy pro dávkování, směšování a plnění kapalin. Kontaktujte nás a my vám poradíme!

Dávkovací systémy podle specifických požadavků zákazníka

LEWA metering system

Společnost LEWA poskytuje zakázkové dávkovací systémy podle vašich specifikací. Důvěřujte našim zkušenostem s dávkovací technologií z různých průmyslových oborů získaným v průběhu 60 let.

Směšovací technologie Chemineer

Chemineer agitators

Směšovací technologie Chemineer. Míchadla Chemieer nabízejí široké spektrum produktů. Uplatnění naleznou v téměř všech procesech, v nichž dochází k míchání kapalin či plynů – od turbínových míchadel po lopatky míchaček.

Reference

 • Metering of citric acid

  Měření kyseliny citronové

  Měření kyseliny citronové

  Požadavek zákazníka: V procesu extrakce má být spolehlivě měřena kyselina citronová

  Dodávka firmy LEWA: kluznice

  Podrobnosti dodávky: 1 specifický měřicí systém s 1 sanitárním čerpadlem LEWA ecodos, typ 550

  Hlavní produkty LEWA:
  Specifický měřicí systém
  Sanitární/hygienické čerpadlo LEWA ecodos

  KapalinaTlak v barechPrůtok v l/hod
  Kyselina citronová5550
  TrhProces
  Chemický/farmaceutický/kosmetickýZákladní operace (separace, extrakce)
 • Win Cosmetic

  WIN COSMETIC

  WIN COSMETIC

  LEWA dodává společnosti WIN COSMETIC specifické jednotky k výrobě čisticích a mycích prostředků a kosmetiky.

  Příkladem jedné z aplikací je výroba avivážních prostředků.

Kontaktní osoba

 • Sales Office Czech Rep.
 • LEWA NIKKISO Austria GmbH (odštěpný závod)
 • +420 5 432360-52
 • office@lewa.cz

Najděte si vhodnou řadu produktů pomocí navigátoru.

Pump Navigator

Nenechte si utéct žádné novinky. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zaregistrovat