LEWA EcoPrime Chromatography System

Chromatografický systém (LPLC) LEWA EcoPrime®

Chromatografický systém EcoPrime od společnosti LEWA představuje kompletní systém od jediného zdroje. Využívá naše přední technologie čerpadel, například LEWA intellidrive a membránová dávkovací čerpadla LEWA.

Náš chromatografický systém pracuje s průtoky 0,030 l/min až 60 l/min. Má nejrozsáhlejší dynamický rozsah nastavení 1:150.

Chromatografický systém LEWA EcoPrime®
Průkopnická technologie v kombinaci s náročnými aplikacemi.

Dokázali jsme zkombinovat moderní technologie a vytvořit systém LEWA EcoPrime: Kombinace našeho osvědčeného a vyzkoušeného membránového dávkovacího čerpadla pro hygienické systémy LEWA s technologií intellidrive tvoří základ pro jeden z nejpokročilejších chromatografických systémů na světě.

Systém LEWA EcoPrime lze používat jako systém pro ředění pufru nebo jako samostatný chromatografický systém. Díky nízkým zádržným objemům a flexibilnímu přizpůsobení různým procesním úkonům je chromatografický systém EcoPrime tím, co pohání maximální výkonnost vašeho výrobního procesu a jednoduchou reprodukovatelnost.

LEWA EcoPrime Chromatography System

Dobré důvody pro výběr chromatografického systému LEWA EcoPrime®

Chromatografický systém LEWA EcoPrime je tvořen mechatronickou pohonnou jednotkou, membránovými dávkovacími čerpadly pro hygienické systémy a veškerým dalším příslušenstvím.

Complete plants

Úplný systém s osvědčenými a vyzkoušenými čerpadly LEWA

Od výběru čerpadla až po součásti systému spojuje společnost LEWA součásti dohromady a vytváří specifické řešení celého chromatografického procesu. Srdcem systému LEWA EcoPrime je technologie čerpadla v hygienickém provedení hlavic ve shodě s EHEDG, s vícevrstvou membránou z PTFE a systémem monitorování membrány. Hlavice čerpadla jsou odděleny od oddílu převodové jednotky, což brání znečištění kapaliny.


Accuracy

Nesrovnatelná přesnost

To, díky čemu systémy LEWA EcoPrime skutečně vyčnívají z řady, je jejich nesrovnatelná přesnost při toleranci průtoku 0,5 %. Rychlá stabilizace průtoku umožňuje rychlé vyrovnání sloupce. Chromatografie se snadno reprodukují díky stálému protitlaku.


Pharma systems method of construction

Moderní konstrukce, která splňuje požadavky farmaceutického průmyslu

Moderní technologie měření a flexibilita znamenají, že chromatografický systém EcoPrime splňuje všechny požadavky farmaceutického průmyslu. Systém může být úplně vypuštěn a splňuje požadavky na systémy CIP a SIP. Zádržný objem byl snížen díky modernímu lapači bublin.


Průtok systému je nezávislý na vstupním tlaku

vstupní tlak v nádrži nebo výstupním potrubí nemá žádný vliv na průtok systému.

Vysoký dynamický rozsah

Vysoký dynamický rozsah umožňuje použití mnoha různých chromatografických sloupců.

Dlouhá provozní životnost

Díky průtoku, který je téměř bez pulzací, je provozní životnost média sloupce extrémně vysoká.


Lineární gradient

Lineární gradient chromatografického systému může být nastaven mezi 1 až 99 %.

Vynikající kompatibilita

Naše systémy mohou být volně kombinovány se všemi systémy SCADA.

Shoda se mezinárodními normami

Shoda GMP podle DQ, IQ/OQ až po SAT a závěrečnou přejímku, audit zajištění shody se specifikacemi podle federálního zákona CFR 21, část 11, a vysledovatelnost uživatele a zásahu.

Volitelné možnosti

Dokonale přizpůsobené příslušenství

Pozornost věnujeme i nejmenším detailům: veškeré elektrické a elektronické příslušenství membránového měřicího čerpadla je dokonale přizpůsobeno vašemu konkrétnímu produktu – od kontaktního snímače po frekvenční měnič.

Snadné čištění

Velkou výhodou pro farmaceutický a potravinářský průmysl je, že lze naše systémy rychle a snadno vyčistit čisticími přípravky nebo horkou párou.

Hospodárná řešení

Od firmy LEWA vždy dostanete hospodárná čerpadla, systémy a jednotky s minimální spotřebou energie, vysokou účinností, nenákladnou údržbou a dlouhou životností.

Minimalizace neproduktivních časů

Naše systémy jsou extrémně spolehlivé a nenáročné na údržbu. Z výrobního času tak vytěžíte maximum a vyhnete se nákladným odstávkám.

Zkouška znalcem a úřady

Rádi vám rovněž poskytneme výkonnostní diagramy a certifikáty o testech statického tlaku, např. od TÜV, Germanischer Lloyd’s, Lloyd’s R. of S. nebo dalších organizací.

Kompletní dokumentace

V procesu dokumentace zohledňujeme vaše požadavky a na vyžádání vám rádi poskytneme záznamy o kontrolách, tištěné vzorky, diagramy výkonnostních charakteristik a podklady k registraci.

Testování, převzetí a inspekce

Zajistíme, aby vše fungovalo: společnost LEWA vám nabízí bezpočet služeb, včetně přejímacího testu (FAT) ve výrobním závodu nebo přímo u vás (SAT), NDT a PMI.

Nastavitelný sběrač frakcí

Sběrač frakcí našeho chromatografického systému je plně nastavitelný, čímž vám umožňuje plnou flexibilitu podle potřeb konkrétního systému.

Údržba a servis

Ať údržba, náhradní díly, nebo opravy – naši servisní technici jsou dobře vyškoleni a působí po celém světě. Garantujeme vám tak rychlou reakci a bezproblémový provoz.

Videos about LEWA EcoPrime Chromatographie

Technické údaje

Chromatografické systémy LEWA EcoPrime jsou dostupné v celé řadě provedené, jejich minimální a maximální průtoky se liší.

System / Model   Pump range (L/min) Column ID range (cm)
EP LPLC 250 Minimum 0,02 5
  Maximum 2,40 20
EP LPLC 500 Minimum 0,06 8
  Maximum 9,0 30
EP LPLC 1000 Minimum 0,12 8
  Maximum 17 60
EP LPLC 2000 Minimum 0,22 10
  Maximum 33 80

Aplikace

Typické aplikace chromatografického systému LEWA EcoPrime zahrnují čištění biofarmak, ředění pufrů a koncentrátů, filtrování procesních roztoků, jemné řízení koncentrace meziproduktů (biofarmaka) a řízení koncentrace a čištění proteinových roztoků.

Ke stažení

Kontaktní osoba

  • Sales Office Czech Rep.
  • LEWA Pumpen spol. s.r.o.
  • +420 5 432360-52
  • office@lewa.cz

Najděte si vhodnou řadu produktů pomocí navigátoru.

Pump Navigator

Nenechte si utéct žádné novinky. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zaregistrovat