Čerpadla LEWA

Společnost LEWA je expertem na dávkovací čerpadla již po dobu šesti desetiletí. Membránová a pístová čerpadla LEWA jsou objemová čerpadla s přímočarým vratným pohybem, nabízející nejlepší dostupnou přesnost dávkování. Pro úkoly zahrnující čerpání důležitých kapalin stanovují standardy, pokud jde o bezpečnost, spolehlivost a účinnost.

Abychom byli vždy schopni poskytovat svým zákazníkům ta nejlepší řešení, po mnoho let jsme nabízeli technologii čerpadel od známých výrobců, která doplňují naši vlastní produktovou řadu. Kontaktujte nás ještě dnes: Průmyslová čerpadla a specifické aplikace zákazníků jsou naší silnou stránkou – od roku 1952!

LEWA ecoflow diaphragm metering pump

Dávkovací čerpadla

Membránová a pístová čerpadla

Naše dávkovací čerpadla (pístová objemová čerpadla) nabízejí maximální přesnost dávkovaného objemu a jsou standardem pro bezpečnost, spolehlivost a účinnost, obzvláště pokud je požadováno čerpání důležitých kapalin. Naše modelová řada nabízí membránová i pístová čerpadla.

LEWA ecoflow process pump LDH

Procesní čerpadla

Vysoký výkon, vysoký tlak, vysoká spolehlivost

Čerpadla LEWA triplex, LEWA ecoflow a pístová čerpadla LEWA jsou základními produkty průmyslového odvětví, a to díky spolehlivým, trvanlivým a energeticky úsporným řešením v rámci vysokotlaké procesní technologie. Všechny součásti jsou navrženy a optimalizovány pro příslušnou aplikaci.

Pomac rotary lobe pump

Rotační objemová čerpadla

Řada průtoků od několika l/h až po několik stovek m³/h

Díky relativně neměnné křivce komprese jsou tato čerpadla ideální jako podávací čerpadla a dávkovací čerpadla, protože nabízejí velký rozsah průtoků. Používají se často jako úsporná alternativa v potravinářském, farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu, stejně jako v případech, kdy se vyžadují nízké hodnoty tlaku.

Nikkiso canned motor pump

Odstředivá čerpadla

Hledáte účinné, cenově dostupné prostředky pro přepravu velkých objemů kapalin?

Pokud ano, pak jsou pro vás tou správnou volbou odstředivá nebo rotační čerpadla. Společnost LEWA distribuuje odstředivá čerpadla různých výrobců, jež jsou určena pro mnoho různých aplikací – nejnižší teploty (-162 °C), nejvyšší hodnoty viskozity a abrazivní kapaliny jsou pro nás rutinní záležitostí.

Wilden air-operated diaphragm pump

Pneumaticky ovládaná membránová čerpadla

Dvoumembránová objemová čerpadla, univerzální a ekonomická

Hermeticky utěsněná, pneumaticky ovládaná membránová čerpadla jsou všestranná a snadno použitelná průmyslová čerpadla. Často představují ekonomické řešení v případech, kdy musí být kapaliny přepravovány v nekritických procesech v rámci nízkého stupně požadavků na tlakové hodnoty.