LEWA odorizing systems

Odorizační systémy LEWA

Důvěřujte lídrovi trhu s odorizačními systémy: Společnost LEWA dodává úplná řešení tvořená čerpadly, nádržemi a měřicími a regulačními jednotkami.

Za více než 40 let společnost LEWA vybudovala odorizační systémy pro zemní plyn, kyslík, dusík, oxid uhličitý a další plyny. Naše systémy nabízejí průtoky 0 l/h až 40 l/h a výtlačné tlaky 2 bar až 300 bar.

Odorizační systémy LEWA
Bezpečná odorizace plynu v souladu s globálními předpisy.

Odorizace plynů je složitý úkol. Globálně platné předpisy, které regulují tuto aplikaci, jsou přísné a ne vždy přehledné: V minulosti se dodavatelé plynu spoléhali na knotovou odorizaci, obtokovou odorizaci nebo jednoduše na přidávání odorizačních látek bez jakéhokoliv prostředku kontroly. Dnes je takový postup zakázaný v téměř každé zemi – odorizace musí být monitorována a prováděna proporcionálně a nepřetržitě.

Společnost LEWA má odborné znalosti, které jsou výsledkem 40 let zkušeností, a také potřebné zařízení pro vytvořené bezpečného a předpisy splňujícího odorizačního systému. Přizpůsobujeme naše systémy tak, aby splňovaly specifické normy a požadavky dané země. Bez ohledu na to, zda je odorizace decentralizovaná, nebo jako v případě Francie centrálně zajišťovaná,

díky odorizačním systémům LEWA důvěřujete odborným znalostem lídra trhu a jeho účinným a bezpečným řešením odorizace.

LEWA odorizing systems

Dobré důvody pro výběr odorizačního systému LEWA

Odorizační systémy LEWA představují na objemu nezávislé systémy s řízeným prouděním plynu s uzavřenou smyčkou, vyznačující se konstrukcí splňující požadavky všech platných předpisů (včetně německého federálního zákona o vodě (WHG), dále německé technické a vědecké asociace pro plyn a vodu (DVGW), směrnic ATEX, GOST-R, ASME, směrnice o tlakových zařízeních, německé technické instrukce pro řízení kvality ovzduší (TA-Luft) a německého technického předpisu pro hořlavé kapaliny (TRbF)).

Standard components

Volně konfigurovatelné standardní součásti

Každý odorizační systém LEWA je tvořen standardními součástmi, například řídicím systémem, čerpadlem, nádobou, žlabem, průtokoměrem, potrubím a ventily a dalším příslušenstvím. Tyto součásti mohou být nakonfigurovány vlastním způsobem a zcela v souladu s vašimi požadavky.


Reliable Components

Spolehlivé a schválené součásti

Naše odorizační systémy používají pouze osvědčené a vyzkoušené schválené součásti. Naše membránová čerpadla jsou zcela utěsněná a nabízejí při dávkování maximální spolehlivost. Řídicí prvky mohou být ovládány pomocí systému LEWA Netport@l a jsou také dostupné v chráněném provedení do výbušného prostředí. Na vyžádání poskytujeme také magneticky, pneumaticky nebo elektricky poháněná čerpadla.


Gas Odorization

Odorizace různých plynů

S odorizačními systémy LEWA můžete přidat speciální odorizační látky do následujících plynů: zemní plyn, bioplyn, LPG, kyslík, dusík, oxid uhličitý, vodík, metan a mnoho dalších.


Čerpadla vhodná pro všechny odorizační prostředky

Odorizační systémy LEWA jsou vhodné pro všechny odorizační látky. Po mnoho let naše systémy dávkovaly EM, DMS, TBM, THT a látky bez obsahu síry pro mnoho zákazníků s vysokou spolehlivostí a maximální přesností.

Maximální přesnost dávkování

Proces odorizace plynů je závislý na přesnosti dávkování. Odorizační systémy LEWA dosahují úrovně přesnosti ±1 %.

Přesný průtokoměr

Průtokoměr LEWA KMM 1 je unikátní zařízení na trhu, které dokáže měřit i nejnižší objemové průtoky s absolutní přesností.


Integrované řízení úrovně plnění

Nádoby jsou vybaveny vizuálním stavoznakem hladiny, který lze použít při kalibrování čerpadel.

Kovová membrána odolná proti difúzi

Kovové membrány čerpadel jsou zcela odolné proti difúzi a bezpečné při poruše.

Náhradní součásti a servis

Díky naší globální síti poboček a prodejních partnerů obdržíte ty nejlepší služby a náhradní součásti pro odorizační systémy v nejkratší možné době.

Videonahrávky o odorizačních systémech LEWA

Volitelné možnosti

Opláštění systému

K odorizačnímu systému nabízíme kompletní opláštění. Nejčastěji se jedná o skříň z ušlechtilé oceli, nabízíme však i pláště ze speciálních materiálů.

Ochrana proti přeplnění a vana na unikající kapaliny

Speciálně navržené příslušenství: se spolehlivou ochranou proti přeplnění a vanami na unikající kapaliny různých velikostí vytvoříte čistý a bezpečný systém.

Systém oplachu k snadnému čištění

Pro snadnou a pravidelnou údržbu systému doporučujeme oplachovací systém čerpadla, potrubí a nádrže k demontáži a údržbě bez zápachu.

Konstrukce s bezpečnostním ventilem

Konstrukce pro zvýšené tlaky sání s tlakovým omezovacím ventilem (0,5–3,0 bar).

Elektromagnetický ventil a tlakoměr

S elektromagnetickým ventilem ve výpustním potrubí lze kontrolovat malé průtoky plynu (< 400 Nm3/hod). Tlakoměr pro tlaková potrubí a nádrže zajišťuje přesné měření kapaliny.

Testování, převzetí a inspekce

Zajistíme, aby vše fungovalo: společnost LEWA vám nabízí bezpočet služeb, včetně přejímacího testu (FAT) ve výrobním závodu nebo přímo u vás (SAT), NDT a PMI.

Doplňková pohotovostní čerpadla

Účinnost a spolehlivý provoz systémů jsou v centru naší pozornosti: nabízíme doplňková pohotovostní čerpadla ke snadné údržbě systému bez odstávek.

Čerpadla vhodná pro všechny odorizační prostředky

Odorizační systémy LEWA jsou vhodné pro všechny běžné odoranty v oboru: EM, DMS, TBM, THT. Stačí nám sdělit váš požadavek.

Modulární konstrukce

Volba je na vás: standardní odorizační systémy jsou zkonstruovány ve vysoce modulárním provedení a mohou obsahovat různé komponenty. Flexibilně tak můžeme reagovat na vaše požadavky a přání.

Technické údaje

Dávkovací systémy LEWA mají modulární konstrukci. Různé nádrže, potrubní systémy a čerpadla nám umožní přizpůsobit každý systém požadavkům našich zákazníků.

Typ systémuMaximální velikost nádrže [l]Maximální průtok plynu [Nm3/h]Maximální tlak plynu [bar] s čerpadlemNapětí [V]Výbušné prostředí 1Řídicí systémNádoba
MAHMBHMLMLDB
OD75010 0003050560230 AC / 24 DCmožnéstandardní/vratné
OD820020 000 – 70 0003050100230 AC / 24 DCmožnéstandardní/vratné
nevratné
OD60 - 100060 – 1 00010 000 – 200 0003050100170230 AC / 24 DCmožnéstandardní/vratné
nevratné pro plnění

Rozměry [mm]

Typ H W D
OD7 1 750 880 680
OD8 2 130 1 700 850
OD60 - 1 000 2 315 2 005 1 360

Ke stažení

Kontaktní osoba

  • Sales Office Czech Rep.
  • LEWA NIKKISO Austria GmbH (odštěpný závod)
  • +420 5 432360-52
  • office@lewa.cz

Najděte si vhodnou řadu produktů pomocí navigátoru.

Pump Navigator

Nenechte si utéct žádné novinky. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zaregistrovat