Čerpadla a dávkovací balíčky pro petrochemický průmysl

LEWA dodává čerpadla a měřicí systémy s dlouhou životností pro petrochemický průmysl již více než 50 let. Zaměřujeme se především na chemické dávkování pro procesy hydrokrakování a parního krakování

a dodáváme špičkové systémy na míru pro zákazníky z celého světa. Kompletní servis z jednoho zdroje: od konzultací po uvedení do provozu.

Petrochemický průmysl
Hydrokrakování, parní krakování a další katalytické procesy

Petrochemický průmysl vyrábí vstupní produkty pro výrobu plastů, farmaceutických výrobků, barviv, čisticích prostředků a dalších produktů. Nejdůležitějšími procesy tu jsou různé procesy rozrušování a krakování (např. parní krakování, hydrokrakování). V těchto procesech dochází ke konverzi uhlovodíků s dlouhými řetězci (například nafta) do podoby uhlovodíků s krátkými řetězci.

LEWA přináší do Vaší produkce efektivní dávkování, ale také dopravu a úpravu mycí a kyselé vody.

Společnost LEWA nabízí specializovaná řešení pro měření a dopravu požadovaných chemikálií a produktů. Naše čerpadla a systémy navrhujeme podle Vašich požadavků a nabízíme Vám komplexní podporu v procesech, jako je hydrokrakování.

LEWA process pump for the petrochemical industry

Oblasti využití v petrochemickém průmyslu

Čerpadla a měřicí systémy LEWA se používají v mnoha procesech v petrochemickém průmyslu při hydrokrakování a parním krakování.

Produktová aplikaceChemikálieProces/systém
Dávkování chemikálií
v petrochemickém průmyslu
Inhibitory usazováníDestilační zařízení, reformer, krakovací jednotka, koksovací jednotka
PerchlorethylenReformer, krakovací jednotka
OdpěňovačeDestilační zařízení, reformer, krakovací jednotka, koksovací jednotka
DeemulgátoryOdsolovací/destilační zařízení
Inhibitory korozeDestilační zařízení, reformer, krakovací jednotka
Deaktivátory kovůKrakovací jednotka
Sulfidační činidlaReformer, krakovací jednotka
Prostředky ke zvýšení kluzkostiReformer
Prostředky k neutralizaci/vázání kyslíkuKrakovací jednotka

Vedle procesu hydrokrakování a parního krakování jsme Vaším partnerem také v ostatních typických procesech rafinace s destilačním zařízením.

Přehled výhod

Vysoce přesné dávkování

Naše měřicí systémy se vyznačují nejvyšší přesností na trhu. Používáme osvědčená měřicí čerpadla LEWA v různých provedeních.

Schválené materiály

Všechny materiály využívané v našich čerpadlech a potrubích jsou podle možností otestovány s ohledem na odpor vůči měřené kapalině. Rádi vám poskytneme všechny potřebné certifikace.

Kompletní dokumentace

Získejte podpůrné dokumenty a certifikáty, včetně pokynů k provozu a podrobností o konstrukci a testování v různých jazycích.

Uvedení do provozu kdekoli na světě

Díky celosvětové servisní síti uvedeme vaše zařízení do provozu a zajistíme technické služby přímo u vás – na pevnině i na moři.

Mezinárodní normy

Společnost LEWA je certifikována podle normy ISO 9001. Čerpadla, systémy a jednotky splňují požadavky všech hlavních mezinárodních norem, jako jsou API, ASME, TÜV a mnoha dalších.

Flexibilní konstrukce

Spolehnout se můžete na více než 60 let zkušeností s konstrukcí čerpadel, systémů a jednotek: během projektové fáze flexibilně reagujeme na požadované změny nebo úpravy konstrukce.

Testování podle vašich požadavků

Než bude systém spuštěn, provedeme a kvalitně zdokumentujeme zkušební chod podle platných mezinárodních norem nebo podle vašich požadavků.

Údržba a servis

Ať údržba, náhradní díly, nebo opravy – naši servisní technici jsou dobře vyškoleni a působí po celém světě. Garantujeme vám tak rychlou reakci a bezproblémový provoz.

Vysoká spolehlivost

Ať na rozbouřeném moři, nebo v rozpálené arabské poušti: naše systémy se vyznačují výjimečnou spolehlivostí a provozuschopností i v extrémních podmínkách.

Produkty

Membránové dávkovací čerpadlo LEWA ecoflow

LEWA ecoflow diaphragm metering pump

Membránové dávkovací čerpadlo ecoflow® od společnosti LEWA je skutečně univerzálním prostředkem pro dávkování a směšování a lze jej používat ve všech průmyslových oborech.

Utěsněné pístové dávkovací čerpadlo LEWA ecoflow

LEWA ecoflow packed plunger metering pump

Utěsněné pístové dávkovací čerpadlo LEWA ecoflow® je vysoce výkonné a ekonomické dávkovací čerpadlo pro jednoduché čerpání nebo dávkování.

LEWA ecosmart

LEWA ecosmart the smart metering pump

Membránové dávkovací čerpadlo LEWA ecosmart® je levné dávkovací čerpadlo pro různé aplikace, které lze pohodlně a rychle objednat prostřednictvím online obchodu.

Mikrodávkovací čerpadla LEWA M

LEWA micrometering pump M

Mikrodávkovací čerpadla LEWA řady M jsou vhodná pro nejmenší průtoky, které se používají v laboratořích a výzkumných institucích.

Mikrodávkovací čerpadlo LEWA FC

LEWA micrometering pump FC

V případě požadavku na nejmenší průtoky a přesné dávkování jsou mikrodávkovací čerpadla LEWA řady FC první volbou laboratorních čerpadel.

Procesní membránové čerpadlo LEWA ecoflow

LEWA high pressure pump for process engineering

Procesní membránové čerpadlo LEWA ecoflow je špičkovým zařízením mezi inovativními a univerzálními procesními čerpadly pro vysokotlakou procesní technologii.

Procesní čerpadlo LEWA triplex

LEWA triplex high pressure pump for process engineering

LEWA triplex je nejkompaktnějším procesním čerpadlem určeným pro vysokotlaké procesy ve všech průmyslových oborech. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme!

Pístové čerpadlo LEWA

LEWA Plungerpump

LEWA je vaším odborníkem na čerpadla: Kontaktujte nás a my vám nabídneme pístové čerpadlo splňující požadavky pro použití na pevnině i v pobřežních lokalitách!

Sundyne-Marelli

Sundyne Marelli Plungerpump

Sundyne-Marelli, horizontální a vertikální procesní čerpadla. Horizontální a vertikální procesní čerpadla podle normy API 610 Čerpadla pro vysoké zatížení Sundyne-Marelli podle normy ISO-13709, API-610.

Kryogenní čerpadlo Nikkiso

Nikkiso cryogenic pump

Kryogenní čerpadla Nikkiso jsou ideální pro čerpání kryogenních kapalin, například pro přepravu LPG a LNG. Informujte se u našich odborníků!

Odstředivá čerpadla se zapouzdřeným motorem Nikkiso

Nikkiso canned motor pump

Odstředivá čerpadla se zapouzdřeným motorem Nikkiso jsou dokonale vhodná pro přepravu a cirkulaci kapalin v chemickém průmyslu. Rádi vám pomůžeme při vašem výběru.

HMD Kontro

HMD Kontro centrifugal pump

Bezucpávková čerpadla s magnetickým pohonem HMD Kontro. Bezucpávková čerpadla s permanentním magnetickým pohonem HMD Kontro nabízejí výjimečný užitek při manipulaci s toxickými, agresivními, hořlavými, nebezpečnými a finančně nákladnými kapalinami.

Sundyne

Sundyne process pumps

Sundyne a Sunflo Vysokootáčková čerpadla a kompresory Čerpadla pro vysoké zatížení Sundyne, podle norem ISO-13709, API-610 (OH5, OH6), a čerpadla Sunflo jsou dokonalým řešením pro vysoké výtlačné výšky a nízké průtoky.

Standardní pneumaticky ovládané čerpadlo Wilden

Wilden air operated diaphragm pump

Jako vynálezce pneumaticky ovládaných čerpadel s dvojitou membránou společnost Wilden Pump & Engineering Co. představila své první čerpadlo tohoto typu již v roce 1955. Stlačeným vzduchem poháněné objemové čerpadlo s dvojitou membránou

Soupravy pro vstřikování chemikálií

Chemical Injection Package

Soupravy pro vstřikování chemikálií představují vstřikovací systémy určené pro chemikálie. Nabízíme soupravy – včetně nádrže, potrubí a příslušenství – podle vašich specifikací.

Posuvné plošiny pro čerpadla LEWA

LEWA Pumpskid

Připravené provozuschopné posuvné plošiny pro čerpadla, přizpůsobené požadavkům zákazníka, s malými nároky na zástavbový prostor, které jsou určeny pro těžbu ropy a plynu. Poraďte se s námi!

LEWA Flow Distribution System (FDS)

LEWA Flow Distribution Systems (FDS)

Specifické výrobní jednotky zákazníků

LEWA metering and mixing system

Společnost LEWA vyvíjí kompletní systémy pro dávkování, směšování a plnění kapalin. Kontaktujte nás a my vám poradíme!

Dávkovací systémy podle specifických požadavků zákazníka

LEWA metering system

Společnost LEWA poskytuje zakázkové dávkovací systémy podle vašich specifikací. Důvěřujte našim zkušenostem s dávkovací technologií z různých průmyslových oborů získaným v průběhu 60 let.

Geveke Nitrogen Generation Package

Geveke Nitrogen Generation Package

Mit dem Nitrogen Generation Package bietet Geveke eine komplette Anlage zur Gewinnung von Stickstoff für Prozesse bei der Öl- und Gasförderung.

Howden Burton Corblin

Howden Compressors

Howden Burton Corblin Kompressoren, Howden Kompressoren sind ausgelegt für lange Laufzeiten bei kontinuierlichem Betrieb.

Směšovací technologie Chemineer

Chemineer agitators

Směšovací technologie Chemineer. Míchadla Chemieer nabízejí široké spektrum produktů. Uplatnění naleznou v téměř všech procesech, v nichž dochází k míchání kapalin či plynů – od turbínových míchadel po lopatky míchaček.

Kontaktní osoba

  • Sales Office Czech Rep.
  • LEWA NIKKISO Austria GmbH (odštěpný závod)
  • +420 5 432360-52
  • office@lewa.cz

Najděte si vhodnou řadu produktů pomocí navigátoru.

Pump Navigator

Nenechte si utéct žádné novinky. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zaregistrovat