Chemical Injection Package

Soupravy pro vstřikování chemikálií LEWA

Společnost LEWA vyvíjí a konstruuje soupravy pro vstřikování chemikálií pro speciální aplikace pro těžbu ropy a plynu a v chemickém průmyslu.

Odborné znalosti a roky zkušeností v různých průmyslových oborech činí společnost LEWA dokonalým partnerem, pokud jde o výrobu souprav pro vstřikování chemikálií špičkové kvality, spolehlivosti a vysoké výkonnosti. Portfolio našich výrobků zahrnuje systémy s průtokem od 5 ml/h do 180 m3/h při výtlačném tlaku do 3 500 bar.

Soupravy pro vstřikování chemikálií LEWA
Ideální vstřikovací systémy pro každou aplikaci.

Na vstřikovací systémy chemikálií jsou kladeny vysoké požadavky, přičemž návrh je obvykle přizpůsobený potřebám zákazníka a dotyčné aplikace. To klade vysoké nároky na spolehlivost a snadnou údržbu na pobřežních těžebních plošinách a v extrémně teplém nebo studeném prostředí.

Společnost LEWA se zabývá přesně takovými výzvami: Díky našim odborným znalostem jsme schopni nabízet soupravy pro vstřikování chemikálií, které jsou nejenom přizpůsobené potřebám zákazníka, ale rovněž nabízejí nepřekonatelnou spolehlivost a kvalitu. Vyvinuli jsme posuvné plošiny pro čerpadla a soupravy, které splňují zákaznické specifikace i mezinárodní normy (například ASME, API a ATEX), a koordinujeme zpracování s naším globálním týmem řízení projektů a výrobními závody.

Od počátečního návrhu až po dokončený systém se vám se společností LEWA dostane všeho z jediného zdroje.

Chemical Injection Package

Dobré důvody pro výběr soupravy pro vstřikování chemikálií LEWA

Souprava pro vstřikování chemikálií LEWA je úplná systém zahrnující optimalizovanou konstrukci čerpadla s nádrží, příslušenstvím a přístrojovým vybavením.

Development

Úplný vývoj z jednoho zdroje

Společnost LEWA pracuje ve svém vlastním vývojovém oddělení na hydraulických, mechanických a elektrických systémech a přístrojích. Tyto individuální obory jsou dokonale synchronizovány tak, abychom dokázali vyvíjet a implementovat řešení podle potřeb zákazníka. To znamená, že můžeme zaručit efektivní zpracování objednávky a současně splnit většinu přísných požadavků norem kvality.


Experience

Více než 60 let zkušeností v průmyslovém oboru

Od polárního kruhu až po Arabskou poušť: V podstatě každý výrobce ropy nebo plynu po celém světě se spoléhá na systémy společnosti LEWA. Enormní zkušenosti, které jsme dokázali získat za více než 60 let v tomto podnikání, nám umožňují poskytovat odborné znalosti a spolupracovat s vámi na vyvíjení a implementování dokonalého řešení vašich potřeb.


Facilities

Výrobní místa po celém světě

Společnost LEWA má globální síť pobočkových závodů a výrobních středisek. To nám umožňuje zajistit, aby naše projekty byly implementovány rychle a ekonomickým způsobem. Místní kontaktní osoby vám budou vždy nablízku a připraveny nabízet odborné rady v jakýchkoliv otázkách.


Service

Vynikající služby poskytované nepřetržitě

Jsme zde pro vás, když nás potřebujete: Naše globální služby zaměřené na uvádění zařízení do provozu a konzultace jsou dostupné nepřetržitě. Máte stálý přístup ke kvalifikovanému personálu, který se postará o to, abyste obdrželi rady o čemkoliv, co budete potřebovat znát.

Videonahrávky o posuvných plošinách pro čerpadla LEWA

Volitelné možnosti

Různé typy pohonů

Flexibilně reagujeme na místní podmínky: čerpadla z našich balíčků pro chemickou injektáž mohou být poháněna elektricky (solární energie), stlačeným vzduchem, plynem nebo dieselovými motory.

Flexibilní konstrukce zásobních nádrží

Zásobní nádrže jsou zkonstruovány v pravoúhlém nebo válcovém provedení. Je-li třeba, použijeme podle vašich požadavků systém několika komor.

Potrubí podle tlaku

Na vyšší tlaky doporučujeme potrubí s tupými nebo hrdlovými svařovanými spoji. Až do tlaku 20 000 psi používáme podle potřeby pro přívod a odvod kapaliny potrubí.

Vysokolegované konstrukční materiály

Při konstrukci balíčků pro chemickou injektáž používáme vysokolegované materiály, jako Incoloy, monel, titan a Hastelloy. Další možnosti na vyžádání.

Výpočet dynamiky kapalin

Při návrhu čerpadel a systémů vycházíme z počítačových výpočtů dynamiky kapalin v potrubí a z vhodné integrace tlumičů vibrací.

Instalace na místě

Od vývoje po uvedení do provozu – vše od jedné firmy: naše systémy jsou vhodné i pro námořní dopravu a lze je kompletně demontovat a na místě určení opět smontovat.

Testování, převzetí a inspekce

Zajistíme, aby vše fungovalo: společnost LEWA vám nabízí bezpočet služeb, včetně přejímacího testu (FAT) ve výrobním závodu nebo přímo u vás (SAT), NDT a PMI.

Uvedení do provozu kdekoli na světě

Díky celosvětové servisní síti uvedeme vaše zařízení do provozu a zajistíme technické služby přímo u vás – na pevnině i na moři.

Vysoká spolehlivost

Ať na rozbouřeném moři, nebo v rozpálené arabské poušti: naše systémy se vyznačují výjimečnou spolehlivostí a provozuschopností i v extrémních podmínkách.

Reference

 • Injection of scale inhibitor

  Injektáž inhibitoru usazenin anorganických látek

  Injektáž inhibitoru usazenin anorganických látek

  Požadavek zákazníka: K injektáži inhibitoru usazenin anorganických látek je třeba kompaktní řešení vstřikování pro offshore aplikaci

  Dodávka firmy LEWA: balíček

  Podrobnosti dodávky: Kompaktní kluznice chemických injektážních čerpadel LEWA s membránovým měřicím čerpadlem LEWA ecoflow, type LDB, a propojovacím potrubím

  Hlavní produkty LEWA:
  Chemický injektážní balíček (CIP) LEWA
  Membránové měřicí čerpadlo LEWA ecoflow

  KapalinaTlak v barechPrůtok v l/hod
  Inhibitor usazenin anorganických látek606
  TrhProces
  Offshore / ropa a plynZpracování ropy, offshore

Technické údaje

Naše soupravy pro vstřikování chemikálií jsou navrženy pro celou řadu aplikací. Díky modulární koncepci sestavování mohou zahrnovat různé typy čerpadel a jsme proto schopni zaručovat maximální flexibilitu.

API Standard

Čerpadla jsou používána ve shodě s normami API

Dávkovací čerpadla používaná v soupravách pro vstřikování chemikálií jsou všechna ve shodě s normou API 675 a naše pístová čerpadla splňují normy API 674. Každé z těchto dvou typů čerpadel je dostupné v provedení s jednou hlavicí nebo s několika hlavicemi. To znamená, že při navrhování soupravy pro vstřikování chemikálií je možné zaručit maximální flexibilitu.


Variable flow rates and pressures

Nastavitelné průtoky a výtlačné tlaky

Naše soupravy jsou vhodné pro průtoky od 5 ml/h do 180 m3/h. S membránovými čerpadly je systém schopen pracovat na úrovních tlaku do 1200 bar. Pístová čerpadla umožňují dosáhnout výtlačného tlaku až 3 500 bar. Vstřikovací systém dokáže uložit maximální objem až 50 m3.

Ke stažení

Kontaktní osoba

 • Sales Office Czech Rep.
 • LEWA NIKKISO Austria GmbH (odštěpný závod)
 • +420 5 432360-52
 • office@lewa.cz

Najděte si vhodnou řadu produktů pomocí navigátoru.

Pump Navigator

Nenechte si utéct žádné novinky. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zaregistrovat