Čerpadla Sundyne

Firma Sundyne vyrábí jak vysokootáčková procesní odstředivá čerpadla pro aplikace s nízkým průtokem, tak odstředivá čerpadla určená do aplikací s vysokým průtokem.

Čerpadla Sundyne nabízejí vysoký technický standard, špičkovou spolehlivost a nákladovou efektivnost. Díky kompaktní konstrukci a moderním oběžným kolům a induktorům lze tato čerpadla optimálně přizpůsobit mnoha specifickým požadavkům.

Sundyne Marelli Plungerpump

Sundyne-Marelli, horizontální a vertikální procesní čerpadla

Technologie: Procesní pístové čerpadlo podle normy API 610

S průtoky do 8 000 m³/h a širokou škálou modelů různých čerpadel má společnost Sundyne-Marelli vždy čerpadlo, které bude vhodné pro vaši aplikaci.

Ikona ropa a plyn Šedá ikona zápachu plynu Ikona rafinérie Ikona petrochemický průmysl Šedá ikona chemikálií Šedá ikona plastů Šedá ikona čištění Šedá ikona kosmetiky Šedá ikona farmacie Šedá ikona potravin Ikona energie Šedá ikona – další odvětví

Výkonové údaje
Průtok až 8 000 m³/h
Tlaková výška 800 m
Sundyne Process pump

Sundyne a Sunflo vysokootáčková odstředivá čerpadla a kompresory

Technologie: Vysokootáčková odstředivá čerpadla a kompresory

Procesní čerpadla Sundyne v souladu s normami ISO-13709, API-610 (OH5 OH6) a čerpadla Sunflo jsou nejlepší volbou pro aplikace s vysokými výtlačnými výškami a malými průtoky. Odstředivá čerpadla nabízí jednoduchou konstrukci a konzistentní výkonové údaje.

Ikona ropa a plyn Šedá ikona zápachu plynu Ikona rafinérie Ikona petrochemický průmysl Ikona chemikálie Šedá ikona plastů Ikona čištění Ikona kosmetika Ikona farmacie Šedá ikona potravin Ikona energie Šedá ikona – další odvětví

Výkonové údaje
Průtok 360 m³/h
Tlaková výška 4 500 m