Procesní čerpadla společnosti LEWA pro vysokotlaké procesy a aplikace

Hlavní zákazníci z každého průmyslového oboru – od těžby surové ropy po výrobu farmaceutik – závisí na procesních čerpadlech od společnosti LEWA, pokud je potřeba řešit aplikaci ve vysokotlakých systémech a čerpat velké objemy kapalin. Používáme součásti z našich osvědčených modulárních systémů pro specifické navržení procesního čerpadla, které nejlépe splní úkoly stanovené vaší aplikací.

Čerpadla LEWA triplex, LEWA ecoflow a pístová čerpadla jsou základními produkty průmyslového odvětví, a to díky spolehlivým, trvanlivým a energeticky úsporným vysokotlakým čerpadlům.

LEWA ecoflow Processpump LDH

Procesní membránové čerpadlo LEWA ecoflow®

Technologie: Hydraulicky ovládané procesní membránové čerpadlo v segmentovém provedení

Inovativní procesní membránové čerpadlo ecoflow ukazuje své silné stránky ve vysokotlakých aplikacích při těžbě ropy a plynu, v rafinériích a petrochemickém průmyslu, stejně jako v citlivých procesech ve farmaceutickém, biotechnologickém, potravinářském a nápojovém průmyslu.

Ikona ropa a plyn Šedá ikona zápachu plynu Ikona rafinérie Ikona petrochemický průmysl Ikona chemikálie Šedá ikona plastů Ikona čištění Šedá ikona kosmetiky Ikona farmacie Ikona potraviny Ikona energie Ikona další

Výkonové údaje
Průtok 19 m³/h na hlavici čerpadla
Výtlačný tlak 1 200 bar
LEWA triplex high pressure pump for process engineering

Procesní membránové čerpadlo LEWA triplex®

Technologie: Hydraulicky ovládané procesní membránové čerpadlo v provedení monobloku

Procesní membránové čerpadlo LEWA triplex je jedno z nejkompaktnějších vysokotlakých čerpadel a může být umístěno i v těch nejvíce stísněných prostorách, pokud je pro instalaci nedostatek místa. Pohonná jednotka ukázala své silné stránky v mnoha vysokotlakých procesech v různých průmyslových oborech.

Ikona ropa a plyn Šedá ikona zápachu plynu Ikona rafinérie Ikona petrochemický průmysl Ikona chemikálie Šedá ikona plastů Ikona čištění Ikona kosmetika Ikona farmacie Ikona potraviny Ikona energie Ikona další

Výkonové údaje
Průtok 180 m³/h na čerpadlo
Výtlačný tlak 1 200 bar
LEWA Plungerpump

Vysokotlaké pístové čerpadlo LEWA

Technologie: Pístové čerpadlo v provedení monobloku s integrovanou převodovou jednotkou

Vysokotlaké pístové čerpadlo LEWA podle normy API 674 splňuje požadavky pro použití na pevnině i v pobřežních lokalitách. Toto vysokotlaké čerpadlo má minimálním prostorové požadavky, je lehké, a proto ideální pro použití specificky při těžbě ropy a plynu, v rafinériích a petrochemickém průmyslu.

Ikona ropa a plyn Šedá ikona zápachu plynu Ikona rafinérie Ikona petrochemický průmysl Šedá ikona chemikálií Šedá ikona plastů Šedá ikona čištění Šedá ikona kosmetiky Šedá ikona farmacie Šedá ikona potravin Šedá ikona energie Ikona další

Výkonové údaje
Průtok 209 m³/h na čerpadlo
Výtlačný tlak 3 500 bar
Sundyne Marelli Plungerpump

Sundyne-Marelli, horizontální a vertikální procesní čerpadla

Technologie: Procesní pístové čerpadlo podle normy API 610

S průtoky do 8 000 m³/h a širokou škálou modelů různých čerpadel má společnost Sundyne-Marelli vždy čerpadlo, které bude vhodné pro vaši aplikaci.

Ikona ropa a plyn Šedá ikona zápachu plynu Ikona rafinérie Ikona petrochemický průmysl Šedá ikona chemikálií Šedá ikona plastů Šedá ikona čištění Šedá ikona kosmetiky Šedá ikona farmacie Šedá ikona potravin Ikona energie Šedá ikona – další odvětví

Výkonové údaje
Průtok až 8 000 m³/h
Tlaková výška 800 m