Rotační objemová čerpala pro různé průtoky

Rotační objemová čerpadla jsou ideálně vhodná jako podávací a dávkovací čerpadla pro celou řadu průtoků. Používají se často jako úsporná alternativa v potravinářském, farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu, stejně jako v případech, kdy se vyžadují nízké hodnoty tlaku.

Rotační čerpadla od našich dobře známých partnerských společností jsou vhodná pro průtoky od několika l/h až po několik stovek m³/h a jsou dostupná jako zubová čerpadla, čerpadlo s rotačními písty, šroubová čerpadla a vřetenová čerpadla (s postupovou dutinou).

Pomac rotary lobe pump TC

Čerpadla s rotačním pístem Pomac

Technologie: Hygienické čerpadlo s rotačními písty (rotační objemové čerpadlo).

Flexibilní a ekonomické objemové čerpadlo pro standardní hygienické aplikace až po komplexní sterilní aplikace s nízkou viskozitou, viskózní nebo pro média, která jsou náchylná ke smykovému tření.

Šedá ikona ropa a plyn Šedá ikona zápachu plynu Šedá ikona rafinérie Šedá ikona petrochemického průmyslu Ikona chemikálie Šedá ikona plastů Ikona čištění Ikona kosmetika Ikona farmacie Ikona potraviny Šedá ikona energie Ikona další

Výkonové údaje
Průtok 110 000 l/h
Výtlačný tlak 15 bar
Pomac PDSP double screw pump

Objemová, dvou-vřetenová šroubová čerpadla Pomac

Technologie: Dvou-vřetenová šroubová čerpadla Pomac s přesným provedením čerpacích elementů

Objemová, dvou-vřetenová šroubová čerpadla Pomac jsou ideální pro nasazení v různých výrobních procesech, jako např. Ve výrobě potravin a nápojů, dále pak ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu. Jejich nasazení je velmi hospodárné, neboť jsou vhodná pro dopravu různých produktů ve výrobě, tak i pro sterilizaci/čistění (2 v 1).

 

 

Oil and Gas icon gray Gasodor icon gray Refinery icon gray Petrochemicals icon gray Chemie Plastics icon gray Wasch- und Reinigungsmittel Cosmetics icon Pharma icon Food icon Energy icon gray Weitere Branchen

Výkonové údaje
Průtok 90 m³
Výtlačný tlak 16 bar