Čerpadla NIKKISO

NIKKISO je světová jednička v oboru kryogenních ponorných čerpadel, ale vybudovala si také výjimečnou pozici v oboru čerpadel se zapouzdřeným motorem, využívaných zejména v chemickém a zpracovatelském průmyslu.

Nikkiso cryogenic pump

Kryogenní čerpadlo Nikkiso

Technologie: Ponorná odstředivá čerpadla se smáčeným motorem

Při těžbě ropy a plynů jsou ponorná odstředivá čerpadla se smáčeným motorem Nikkiso používána pro přepravu kryogenních zkapalněných plynů (LNG a LPG). Nabízejí mnoho variant modelů a dlouhé doby životnosti.

Ikona ropa a plyn Šedá ikona zápachu plynu Ikona rafinérie Ikona petrochemický průmysl Ikona chemikálie Ikona plasty Šedá ikona čištění Šedá ikona kosmetiky Šedá ikona farmacie Šedá ikona potravin Ikona energie Šedá ikona – další odvětví

Výkonové údaje
Průtok 3 000 m³/h
Výtlačný tlak 200 bar
Nikkiso canned motor pump

Odstředivá čerpadla se zapouzdřeným motorem Nikkiso Non-Seal®

Technologie: Odstředivá čerpadla se zapouzdřeným motorem

Odstředivá čerpadla se zapouzdřeným motorem Nikkiso Non-Seal jsou navržena specificky pro chemický průmysl. Zde jsou používána pro dávkování důležitých kapalin. Proto jsou tato čerpadla zkonstruována v souladu s normou API 685.

Ikona ropa a plyn Šedá ikona zápachu plynu Ikona rafinérie Ikona petrochemický průmysl Ikona chemikálie Ikona plasty Ikona čištění Šedá ikona kosmetiky Šedá ikona farmacie Šedá ikona potravin Ikona energie Ikona další

Výkonové údaje
Průtok 1 200 m³/h
Výtlačný tlak 160 bar