LEWA Pumpskid

Posuvné plošiny pro čerpadla LEWA

Společnost LEWA je vaším partnerem pro provozuschopné jednotky čerpadel připravené podle specifického návrhu s minimálními prostorovými nároky.

Naše odborné znalosti a roky zkušeností v různých průmyslových oborech nám umožňují zvládat každou fázi výroby posuvné plošiny pro čerpadla – od konstrukčního návrhu až po uvedení do provozu. Portfolio našich výrobků zahrnuje systémy s průtokem od 10 ml/h do 180 m3/h při výtlačném tlaku do 3 500 bar.

Posuvné plošiny pro čerpadla LEWA
Připravené provozuschopné řešení pro specifické úkoly.

Potřebujete posuvnou plošinu pro čerpadlo nebo vstřikovací jednotku chemikálií, která by byla k dispozici na klíč? Nemusíte hledat jinde, je tu LEWA. Nabízíme komplexní služby a projektové řízení: Naši zkušení technici naslouchají vašim požadavkům a navrhnou dokonalou plošinu pro vaši aplikaci.

Nenecháváme nic náhodě: Veškerá čerpadla, materiály a příslušenství pro tyto posuvné plošiny pro čerpadla volíme sami. Zaručujeme celkovou funkčnost modulu. Můžeme vám poskytnout řešení na klíč.

Naše plošiny jsou navrženy podle specifických požadavků a dostupného prostoru. Samozřejmě, že bereme v úvahu všechny národní a mezinárodní předpisy. Naše služby pokrývají vše od montáže, instalace na rámy, přejímky a schválení až po dodávku, instalaci na místě a uvedení do provozu.

LEWA Pumpskid

Dobré důvody pro výběr posuvné plošiny pro čerpadla LEWA

Posuvné plošiny pro čerpadla LEWA jsou tvořeny čerpadlem umístěným na základové desce společně s potrubím, příslušenstvím a přístrojovým vybavením.

Development

Úplný vývoj z jednoho zdroje

Čerpadla, příslušenství, návrhy a řízení projektů z jediného zdroje: Realizujeme každou fázi projektu – od plánování a konstrukce až po uvedení do provozu a následnou údržbu. Našich 60 let zkušeností v tomto průmyslovém oboru nás činí společností, které můžete důvěřovat.


Specific standards

Shoda se specifickými normami

Všechny naše posuvné plošiny pro čerpadla jsou zkonstruovány v souladu s národními a mezinárodními normami a předpisy. Samozřejmě, že se striktně držíme specifických požadavků zákazníka. Kromě toho bereme v úvahu speciální předpisy, které se týkají základových desek a potrubí – například specifikace související se svařováním a přejímkou.


Facilities

Výrobní místa po celém světě

Společnost LEWA vyrábí systémy na různých místech po celém světě. Díky tomu můžeme poskytnout náhradní součásti a služby kdekoliv na světě. To zajišťuje, že naše posuvné plošiny pro čerpadla budou vždy provozuschopné – díky tomu bude zajištěn chod vaší výroby. Zaručujeme dlouhé, nepřetržité provozní časy, stejně jako nákladově efektivní a rychlou údržbu na místě.


Service

Vynikající služby poskytované nepřetržitě

Jsme zde pro vás, když nás potřebujete: Naše globální služby zaměřené na uvádění zařízení do provozu a konzultace jsou dostupné nepřetržitě. Máte stálý přístup ke kvalifikovanému personálu, který se postará o to, abyste obdrželi rady o čemkoliv, co budete potřebovat znát.

Videonahrávky o posuvných plošinách pro čerpadla LEWA

Volitelné možnosti

Optimalizace účinnosti

Zejména k aplikacím, u nichž je k dispozici pouze omezený přívod elektrického proudu, dodáváme čerpadla a motory s optimalizovanou účinností.

Výpočet parametrů základové desky

Nabízíme provedení pro extrémní akcelerační síly, důležité pro základovou desku, např. pro překládky v offshore aplikacích.

Testování, převzetí a inspekce

Zajistíme, aby vše fungovalo: společnost LEWA vám nabízí bezpočet služeb, včetně přejímacího testu (FAT) ve výrobním závodu nebo přímo u vás (SAT), NDT a PMI.

Standardní a speciální díly

LEWA nabízí standardní nebo zakázkové díly k řízení a regulaci. Možná je integrace do systémů řízení procesu, a to včetně vizualizace procesu.

Uvedení do provozu kdekoli na světě

Díky celosvětové servisní síti uvedeme vaše zařízení do provozu a zajistíme technické služby přímo u vás – na pevnině i na moři.

Mezinárodní normy

Společnost LEWA je certifikována podle normy ISO 9001. Čerpadla, systémy a jednotky splňují požadavky všech hlavních mezinárodních norem, jako jsou API, ASME, TÜV a mnoha dalších.

Kompaktní konstrukce

Má-li být kluznice čerpadel přizpůsobena stávající instalaci s omezeným místem nebo celkovou nosností, zkonstruujeme pro vás prostorově nebo hmotnostně úspornou kluznici.

Kompletní dokumentace

V procesu dokumentace zohledňujeme vaše požadavky a na vyžádání vám rádi poskytneme záznamy o kontrolách, tištěné vzorky, diagramy výkonnostních charakteristik a podklady k registraci.

Údržba a servis

Ať údržba, náhradní díly, nebo opravy – naši servisní technici jsou dobře vyškoleni a působí po celém světě. Garantujeme vám tak rychlou reakci a bezproblémový provoz.

Technické údaje

Naše posuvné plošiny pro čerpadla jsou navrženy pro celou řadu aplikací. Díky široké škále dostupných čerpadel, materiálů, pohonů a potrubních systémů, které poskytujeme, dokážeme zajistit maximální flexibilitu.

API Standard

Čerpadla jsou používána ve shodě s normami API

Dávkovací čerpadla používaná v našich kluznicích jsou všechna ve shodě s normou API 675 a všechna naše pístová čerpadla splňují normu API 674. Každé z těchto dvou typů čerpadel je dostupné v provedení s jednou hlavicí nebo s několika hlavicemi.


Variable flow rates and pressures

Nastavitelné průtoky a výtlačné tlaky

Naše posuvné plošiny jsou vhodné pro průtoky do 180 m3/h. S pístovými čerpadly můžete dosáhnout výtlačného tlaku do 3 500 bar; s membránovými čerpadly do 1 200 bar.


Různé materiály

Vyrábíme posuvné plošiny pro čerpadla z různých materiálů a podle potřeby aplikací. Tyto materiály zahrnují nerezové oceli různých typů, vysoce legované oceli a slitiny niklu či plasty, stejně jako speciální materiály pro zvláštní účely.

Různé typy pohonů

Bez ohledu na zdroj energie použitý pro pohon posuvné plošiny pro čerpadla můžeme poskytnout správný pohon pro zamýšlenou aplikaci. Možné je cokoliv – od elektrického, pneumatického či hydraulického pohonu až po vznětové motory nebo motory poháněné sluneční energií.

Flexibilní potrubní systémy

Potrubní systémy pro posuvné plošiny pro čerpadla musí být přesně přizpůsobeny specifickému použití systému. Nabízíme systémy v souladu s normami DIN/EN, s normou BASF (IG) pro vysoký tlak, potrubní spojky pro mlékárenské systémy, ANSI, Ermeto, Graylock, Swagelok a plastové potrubí. Samozřejmě, že naše posuvné plošiny pro čerpadla přizpůsobujeme specifickému potrubnímu systému.

Ke stažení

Kontaktní osoba

  • Sales Office Czech Rep.
  • LEWA NIKKISO Austria GmbH (odštěpný závod)
  • +420 5 432360-52
  • office@lewa.cz

Najděte si vhodnou řadu produktů pomocí navigátoru.

Pump Navigator

Nenechte si utéct žádné novinky. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zaregistrovat